preskoči na sadržaj
 

2016./2017.

školska godina

 

L I P A NJ

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

  1.  

1.6.2017.g.

Fotografiranje svih učenika u Matičnoj školi u Sračincu

Razrednici

  1.  

2.6.2017.g.

Fotografiranje svih učenika u Područnoj školi u Svibovcu Podravskom

Razrednici

  1.  

6.6.2017.g.

Koncert Glazbene škole Varaždin za učenike 1., 2. i 3. razreda

Glazbena škola Varaždin, Ravnateljica

  1.  

7.6.2017.g.

17.00 sati

Roditeljski sastanak u 4.-im razredima

Tema: Prijelaz u 5. razred

Pedagoginja, razrednici

  1.  

7.6.2017.g.

17.30 sati

Vijeće roditelja

Ravnateljica

  1.  

7. – 10.6.2017.

Maturalno putovanje za učenike

7. razreda

Razrednici

  1.  

8.6.2017.g.

12.30 sati

Razredno vijeće od 1. do 4. razreda

Razrednici, ravnateljica, pedagoginja

  1.  

12.6.2017.g.

Jednodnevni izlet za učenike 2. razreda

Razrednici

  1.  

12.6.2017.g.

14.10 sati

Razredno vijeće od 5. do 8. razreda

Razrednici, ravnateljica, pedagoginja

  1.  

13.6.2017.g.

Jednodnevni izlet za učenike 1., 3., 4., 5., 6. i 8. razreda

Razrednici

  1.  

13.6.2017.g.

od 10.00 do 14.00 sati

UPISI U 1. RAZRED OSNOVNE ŠKOLE

Pedagoginja

  1.  

14.6.2017.g.

Završetak nastavne godine 2016./2017.

Preuzimanje udžbenika

Svi učenici i učitelji

  1.  

16.6.2017.g.

9.00 sati

UČITELJSKO VIJEĆE

Ravnateljica, svi učitelji

  1.  

19. – 30.6.2017.g.

Produžna nastava

Predmetni učitelji

  1.  

30.6.2017.g.

Podjela svjedodžbi

Razrednici, ravnateljica

  1.  

30.6.2017.g.

10:00 sati

Svečana podjela svjedodžbi

8.razredi

Razrednici, ravnateljica, svi učitelji

  1.  

30.6.2017.g.

11:00 sati

UČITELJSKO VIJEĆE

Ravnateljica, svi učitelji

 

 

S V I B A NJ

 

 

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

  1.  

2.5.2017.

18.00 sati

Kampanja za upis u srednje škole

Varaždinska županija

OŠ Petrijanec

Učenici, učitelji, roditelji

  1.  

2.– 5.5.2017.

Državno natjecanje iz fizike u Vinkovcima

Miroslav Žemlić

  1.  

4.5.2017.

Predavanje za 3. razrede:

Kodeks ponašanja na vodi

 

CK Varaždin

 

  1.  

5.5.2017.

19.00 sati

Max traži zvijezdu

OŠ Cestica

  1.  

8.-12.5.2017.

11.15 – 14.15 sati

Škola plivanja za 3. razrede

Razrednici 3. razreda

  1.  

13.5.2017.

10.00 sati

Biciklijada povodom

Međunarodnog dana obitelji

Općina Sračinec

  1.  

16.5.2017.

Predavanje za učenike 8. razreda:

Od zemlje do Zemlje

Ivica Inkret iz Graditeljske, prirodoslovne i rudarske škole Varaždin

  1.  

16. i 17.5.2017.

Državno natjecanje u gimnastici

Damir Fotak

  1.  

18.5.2017.

13.20 sati

Vijeće učenika

Pedagoginja

  1.  

24.5.2017.

14.10 sati

Učiteljsko vijeće

Ravnateljica

  1.  

26.5.2017.

Stručna ekskurzija učitelja po Hrvatskom zagorju

Svi učitelji i djelatnici škole

  1.  

29.5.2017.

Dan škole u Svibovcu Podravskom

Svi učenici, učitelji i djelatnici škole

 

T R A V A NJ

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

  1.  

3.4.2017.

8.00 sati

Županijsko natjecanje u odbojci

Arena Varaždin

Učitelj TZK Damir Fotak

  1.  

5.4.2017.

12.30 sati

Max traži zvijezdu

Audicija

Učiteljica njemačkog jezika Petra Stojko

  1.  

6.04.2017.

13.20 sati

Tim za projekt: Odgoj i obrazovanje za održivi razvoj

Učiteljica Snježana Žiher Štrbo

  1.  

6.4.2017.

8.00 sati

Nogomet za 5. i 6. razrede

OŠ Cestica

Učitelj TZK Damir Fotak

  1.  

7.4.2017.

Vijeće učenika

Pedagoginja

Melita Jeremić

  1.  

10. – 12.4.2017.

Uskrs – izložba radova, uređenje učionica

Svi učenici i učitelji

  1.  

11.4.2017.

Uskrs – prodajna izložba

Zadruga „ZVIR“

  1.  

11.4.2017.

12.30 sati

Razredno vijeće od 1. do 4. razreda

Ravnateljica Lidija Valec,

razrednici, stručni suradnici

  1.  

12.4.2017.

14.10 sati

Razredno vijeće od 5. do 8. razreda

Ravnateljica Lidija Valec,

Razrednici, stručni suradnici

  1.  

13. – 21.4.2017.

Proljetni odmor učenika

 

  1.  

21.4.2017.

Festival matematike

Učiteljica matematike Jelena Ribić

  1.  

25. – 27.4.2017.

Utvrđivanje psihofizičkih sposobnosti djece prije upisa u 1. razred

Pedagoginja Melita Jeremić

  1.  

28.4.2017.

Projektni dan – Dan planeta Zemlje

Svi učenici, učitelji i djelatnici škole

  1.  

27./28.4.2017.

Međunarodni dan plesa

„Uhvati ritam“ PŠ Svibovec P.

Učiteljica Mihaela Novak

 

 

 

O Ž U J A K

 

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

  1.  

1.3.2017.

10.00 sati

Županijsko natjecanje iz njemačkog jezika

Melita Koščak

  1.  

3.3.2017.

9.35 sati 5.-8.raz.

10.35 sati 1-4.raz.

Dan posvećen borbi protiv nasilja u školi

Gostovanje plesne škole Valcer

Ravnateljica, stručna suradnica pedagoginja

  1.  

 

3.3.2017.

 

Županijsko natjecanje u tehničkoj kulturi

Vjekoslav Kolar

  1.  

6.3.2017.

Županijsko natjecanje u hrvatskom jeziku

Snježana Tramburovski,

Milorad Kućar

  1.  

7.3.2017.

Županijsko natjecanje iz povijesti

Margareta Skuhala Juričić

  1.  

8.3.2017.

Županijsko natjecanje iz fizike

Miroslav Žemlić

  1.  

8.3.2017.

Međunarodni dan žena

Svi učenici i svi djelatnici

  1.  

9.3.2017.

Županijsko natjecanje iz kemije

Janja Venchiarutti

  1.  

13.3.2017.

10.00 sati

Natjecanje iz biologije

Snježana Žiher - Štrbo

  1.  

15.3.2017.

Terenska nastava učenika 5.-8. razreda:

Kazalište Trešnja, Arheološki muzej,

Muzej automobila

Razrednici od 5.-8. razreda

  1.  

20. – 24.3.2017.

Tjedan obilježavanja darovitosti

Radionice za učenike, predavanja za učitelje i roditelje

Učitelji, stručna suradnica pedagoginja

  1.  

21.3.2017.

7. sat

Vijeće učenika

Klikni ideju - Kreativne radionice

Stručna suradnica pedagoginja

  1.  

22. i 24..3.2017.

Svjetski dan voda

Radionice za učenike

Učitelji razredne nastave

Učitelj fizike, kemije, geografije, biologije

  1.  

23.3.2017.

12.30 sati

Klokan bez granica

za učenike od 2. do 7. razreda

Učiteljice matematike

  1.  

27.3.2017.

 

Međunarodni dan kazališta

Učitelji hrvatskog jezika, knjižničarka

 

 

 

V E LJ A Č A

 

 

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

  1.  

2.2.2017.

13.00 sati

Školsko natjecanje iz hrvatskog jezika

Učitelji hrvatskog jezika

  1.  

6.2.2017.

13.00 sati

Školsko natjecanje iz biologije

Učiteljica Snježana Žiher-Štrbo

  1.  

7.2.2017.

13.00 sati

Školsko natjecanje iz povijesti

Učiteljica Margareta Skuhala Juričić

  1.  

8.2.2017.

13.00 sati

Školsko natjecanje iz kemije

Učiteljica Janja Venchiarutti

  1.  

9.2.2017.

13.20 sati

Sastanak tima za kvalitetu

Ravnateljica, članovi tima

  1.  

14.2.2017.

Obilježavanje Valentinova

  • Najljepše poruke o ljubavi

Učenici i učitelji

  1.  

15.2.2017.

Županijska smotra LiDraNo

HNK Varaždin

  1.  

18.2.2017.

poslijepodne

Srakarski fašnik – sudjelovanje 5.-ih razreda s temom ROBOTI u fašničkoj povorci

Razrednici 5.-ih razreda

  1.  

21.2.2017.

tijekom velikih odmora

Obilježavanje Dana materinskog jezika

Frazemi

Učitelji hrvatskog jezika

  1.  

21.2.2017.

10.00 sati

Županijsko natjecanje iz engleskog jezika

OŠ Beletinec

  1.  

27.2.2017.

6. i 7. sat

Vijeće učenika

Emocionalna pismenost – radionice za učenike

Stručna suradnica pedagoginja

  1.  

23.2.2017.

10.00 sati

Županijsko natjecanje iz geografije

V. OŠ Varaždin

  1.  

27.2.2017.

Županijsko natjecanje u likovnoj kulturi

I.OŠ Varaždin

  1.  

28.2.2017.

10.00 sati

Županijsko natjecanje u matematici

IV. OŠ Varaždin

  1.  

28.2.2017.

poslijepodne

Fašnik v Svibovcu

Svi učitelji i učenici PŠ Svibovec Podravski

 

 

S I J E Č A NJ

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

  1.  

10.1.2017.g.

1. GRUPA 8.30 sati

2. GRUPA 10.00 sati

RADIONICE: „Profesionalni razgovori s roditeljima“

Snježana Tramburovski, učit. hrv. jezika

  1.  

11.1.2017.g.

9.00 sati

UČITELJSKO VIJEĆE

Prevencija nasilja i socijalnopedagoške intervencije u školi

Ravnateljica,

pedagoginja Melita Jeremić

  1.  

18.1.2017.g.

13.00 sati

Školsko natjecanje iz geografije

Luka Radojević

  1.  

20.1.2017.g.

LIDRANO školsko natjecanje

 

Učitelji hrvatskog jezika

 

  1.  

24.1.2017.g.

13.00 sati

Školsko natjecanje iz engleskog jezika

Učitelji engleskog jezika

  1.  

25.1.2017.g.

10.00 sati

LIDRANO općinsko natjecanje

Učitelji hrvatskog jezika

OŠ Sračinec - domaćin

  1.  

26.1.2017.g.

14.10 sati

Sastanak tima za školski preventivni program

Pedagoginja i članovi tima

  1.  

26.1.2017.g.

10.00 sati

Školsko natjecanje iz matematike

 

Učiteljice matematike

 

  1.  

30.1.2017.g.

Izložba učenika osnovnih i srednjih škola u području likovne kulture

Učiteljica likovne kulture

  1.  

30.1.2017.g.

Školsko natjecanje iz fizike

Miroslav Žemlić

  1.  

31.1.2017.g.

7. sat

VIJEĆE UČENIKA

Pedagoginja

 

PROSINAC

 

 

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

  1.  

5.12.2016.g.

13.15 sati

RADIONICA ZA1.razrede:

Tradicionalne igračke Marije Bistrice

Etnografska grupa

Margareta Skuhala Juričić

  1.  

5.12.2016.g.

17.00 sati

PRIREDBA ZA NIKOLINJE

OŠ Sračinec

Općina Sračinec

  1.  

7.12.2016.g.

13.00 sati

Otvaranje ponuda za školu u prirodi

Povjerenstvo za 3.razrede,

ravnateljica

  1.  

8.12.2016.g.

6. i 7. sat

VIJEĆE UČENIKA

Kreativne radionice

Pedagoginja

  1.  

12.12.2016.g.

Ukrašavanje božićne jelke u Svibovcu Podravskom

Učenici, žene udruge Črepičar

  1.  

14.-15.12.2016.g.

TERENSKA NASTAVA za učenike 8.razreda

VUKOVAR

MCDR Vukovar

  1.  

14.12.2016.g.

Odbojka -međuškolsko natjecanje

OŠ Cestica

  1.  

19.12.2016.g.

14.10 sati

Razredno vijeće 5.-8.razred

Predmetni učitelji, ravnateljica, pedagoginja

  1.  

21.12.2016.g.

12.30 sati

Razredno vijeće 1.-4.razred

Predmetni učitelji, ravnateljica, pedagoginja

  1.  

22.12.2016.g.

12.30 sati

PREVENTIVNA AKTIVNOST

Cyberbullying – nasilje preko interneta

3. modul za učenike 7. razreda

OŠ Sračinec

Pu Varaždin

  1.  

22.12.2016.g.

14.10 sati

UČITELJSKO VIJEĆE

Učitelji, ravnateljica, pedagoginja

  1.  

23.12.2016.g.

Završetak 1. polugodišta.

 

 

STUDENI

 

 

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

1.

4.11.2016.

Radionica: Emocionalna inteligencija

„Zašto se strah ljuti, a tuga veseli?

za 3. i 4. razrede PŠ Svibovec Podravski

Valentina Bolčević

studentica

2.

4.11.2016.

19.00 do 23.00 sata

TULUM SLOVA

Noćno čitanje

Knjižničarka Grozdana Njegovec

3.

7.11.2016.

Obilježavanje Dana hrvatskih knjižnica

Dodjela nagrada najčitačima

Županija

4.

9.11.2016.

9.00 sati

Odlazak učenika 1. – 4. razreda na predstavu Bremenski svirači u Centar za kulturu Čakovec

Učitelji razredne nastave

5.

14.11.2016.

12.25 sati

PREVENTIVNA AKTIVNOST:

„Petarde nisu igračke“

Policijska uprava VŽ

6.

14. – 18.11.2016.

Susret s književnikom

Želimir Hercigonja

Knjižničarka Grozdana Njegovec

7.

15.11.2016.

14.10 sati

Zaposleničko vijeće

Učiteljsko vijeće

Sindikalni povjerenik

Ravnateljica

8.

16.11.2016.

17.00 sati

VIJEĆE RODITELJA

Ravnateljica

9.

18.11.2016.

Radionica: Emocionalna inteligencija

„Zašto se strah ljuti, a tuga veseli?

za 1. i 2. razrede PŠ Svibovec Podravski

Valentina Bolčević

studentica

10.

18.11.2016.

Međuškolsko natjecanje u košarci

gostovanje u Petrijancu

Učitelj TZK

11.

22.11.2016.

7. sat

VIJEĆE UČENIKA

Pedagoginja

12.

29.11.2016.

13.20 sati

PREVENTIVNA AKTIVNOST

„Zdrav za 5“

Policijska uprava VŽ

13.

30.11.2016.

Međuškolsko natjecanje u rukometu

domaćini

Učitelj TZK

 

LISTOPAD

 

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

1.

3. – 7.10.2016.

TJEDAN SVEMIRA

Učitelji, pedagoginja

2.

7.10.2016.

_________

9.00 – 12.00 sati

STRUČNA EKSKURZIJA UČITELJA

OŠ Vijenac Osijek

_______________

SADRŽAJ ZA UČENIKE (DJEČJI TJEDAN) – pričanje bajki, crtani filmovi

Ravnateljica

____________

Učitelji i knjižničarka

3.

13.10.2016.

6. i 7. sat

VIJEĆE UČENIKA

Pedagoginja

4.

14.10.2016.

2. sat

Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje

Svi učitelji, ravnateljica

5.

15.10.2016.

Dani kruha – županijska smotra                           (ispred županijske palače)

Županija varaždinska

OŠ Svibovec

6.

17.10.2016.

4. sat

Sastanak tima za školski preventivni program

Pedagoginja

7.

18.10.2016.

Dan kravate

Učitelji

8.

20.10.2016.

Dan jabuke

Svi učitelji

9.

24.10.2016.

Međunarodni dan školskih knjižnica

Knjižničarka, učitelji hrvatskog jezika

10.

24.10.2016.

14.10 sati

Razredno vijeće za učenike od 5. do 8. razreda

Predmetni učitelji

11.

24.10.2016.

eTwinning 2.c i COO Tomislav Špoljar

Učiteljica Milena Bogdanović

12.

26.10.2016.

Međunarodni dan međusobnog pomaganja

Pedagoginja

13.

26.10.2016.

12.30 sati

Razredno vijeće za učenike od 1. do 4. razreda

Razredni i predmetni učitelji

 

 

 

RUJAN  2016.

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

1.

2.9.2016.

9.00 sati

Sastanak tima za Odgoj i obrazovanje za održivi razvoj

Snježana Žiher-Štrbo (predsjednica), učitelji članovi, stručni suradnik, ravnateljica

2.

2.9.2016.

10.00 sati

Sastanak tima za Kvalitetu škole

Melita Jeremić (predsjednica), učitelji članovi, ravnateljica

3.

5.9.2016.

 

Svečani početak školske godine 2016./2017.

Svečana priredba za prvašiće (10.00)

doček učenika od 2. do 4. (9.00), doček učenika od 5. do 8. razreda (8.00)

Svi učitelji, ravnateljica, stručni suradnik, roditelji

4.

9.9.2016.

3.sat

Obilježavanje Hrvatskog olimpijskog dana

Predstavljanje karate kluba i plesne skupine      L. Radanović

Svi učenici, svi učitelji

5.

15.9.2016.

17.00 sati

Zajednički roditeljski sastanak učenika 5.-ih razreda

Predstavljanje roditeljima

Razrednici 5.-ih razreda, svi učitelji koji predaju u 5.-im razredima, ravnateljica, stručni suradnik, roditelji

6.

16.9.2016.

Dan zaštite ozonskog omotača

Pedagoginja, učitelji

7.

22.9.2016.

12.30 sati

Vijeće učenika

Stručna suradnica pedagoginja

8.

27.9.2016.

14.10 sati

Učiteljsko vijeće

Ravnateljica, svi učitelji, stručni suradnik

9.

27.09.2016.

17.00 sati

Vijeće roditelja

Ravnateljica, roditelji

10.

28.09.2016.

7.00 sati

Školski odbor

Usvajanje Godišnjeg plana i programa rada škole i Školskog kurikuluma

Članovi školskog odbora

11.

28.9.2016.

17.00 sati

Obilježavanje Dana općine

Dječji dan – nastup učenika u Domu kulture

Svi učenici, svi učitelji, učenici uključeni u program za Dan općine

12.

29.9.2016.

Dan općine

Slobodni dan

Svi djelatnici škole

 

 

 

2015./2016. 

školska godina

 

LIPANJ  2016.

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

  1.  

2.6.2016.g.

17.00 sati

Zajednički roditeljski sastanak u 4. razredima – Tema: prijelaz u 5. razred

Pedagoginja i razrednici 4.-ih razreda

  1.  

7.6.2016.g.

9.50 sati

Debata

Snježana Tramburovski

  1.  

10.6.2016.g.

9.35 sati

Izvlačenje dobitnika nagradne igre školskog lista Duga

Uredništvo časopisa Duga

  1.  

10.6.2016.g.

17.00 sati

Vijeće roditelja

Ravnateljica

  1.  

13.6.2016.g.

9.00 sati

Zaposleničko vijeće

Ravnateljica

  1.  

13.6.2016.g.

9.30 sati

Učiteljsko vijeće

Ravnateljica

  1.  

13.6.2016.g.

12.00 do 16.00

Upisi u 1. razred osnovne škole

Pedagoginja i razredni učitelji

  1.  

14.6.2016.g.

Sindikalni izlet učitelja i djelatnika

Svi učitelji i djelatnici škole

  1.  

15.6. – 29.6.2016.g.

Produžna nastava

Predmetni učitelji

  1.  

16.6.2016.g.

10.00 sati

Sastanak tima za školski preventivni program

Pedagoginja

  1.  

30.6.2016.g.

9.00 sati

Podjela svjedodžbi za učenike

od 1. do 7. razreda

Razredni učitelji

  1.  

30.6.2016.g.

10.00 sati

Svečana podjela svjedodžbi za učenike 8.-ih razreda

Ravnateljica i razredni učitelji

 

SVIBANJ  2016.

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

  1.  

SRIJEDA

4.5.2016.

Glazbene svečanosti

Državna razina natjecanja

Učitelj glazbene kulture

Zdravko Nemec

  1.  

ČETVRTAK

5.5.2016.

13.20 sati

Sastanak tima za održivi razvoj

Ravnateljica, voditeljica tima Snježana Žiher-Štrbo

  1.  

PETAK

6.5.2016.

17.00 sati

Max traži zvijezdu

OŠ Cestica

(za OŠ Sračinec učiteljica Petra Stojko)

  1.  

SUBOTA

14.5.2016.

10.00 sati

 

BICIKLIJADA – Obilježavanje Međunarodnog dana obitelji

Općina Sračinec, Oš Sračinec

  1.  

PONEDJELJAK

16.5.2016.

6. i 7. SAT

VIJEĆE UČENIKA

Pedagoginja Melita Jeremić

  1.  

16. – 20.5.2016.

Škola plivanja za učenike 3.-ih razreda

Razrednici 3.-ih razreda, Varaždinski bazeni

  1.  

UTORAK

17.5.2016.

13.20 sati

Sastanak tima za kvalitetu škole

Ravnateljica

  1.  

PETAK

20.5.2016.

Festival matematike

Gospodarska škola Varaždin

  1.  

PONEDJELJAK

23.5.2016.

14.10 sati

Razredno vijeće

5.-8.razreda

Ravnateljica i svi razrednici od 5. do 8. razreda

  1.  

UTORAK

24.5.2016.

12.30 sati

Razredno vijeće

1.-4.razreda

Ravnateljica i svi razrednici od 1. do 4. razreda

  1.  

SRIJEDA

25.5.2016.

Svjetski dan Afrike

Pedagoginja

Melita Jeremić

  1.  

PETAK

27.5.2016.

10.00 sati

Svečana sjednica Učiteljskog vijeća

Ravnateljica, svi djelatnici škole

  1.  

UTORAK

31.5.2016.

DAN ŠKOLE

Ravnateljica, svi učitelji i svi učenici

 

TRAVANJ  2016.

 

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

  1.  

Ponedjeljak

4.4.2016.

Posjet HE Varaždin

Razrednice

3.-ih razreda

  1.  

Srijeda

6.4.2016.

6. i 7. sat

Vijeće učenika

Pedagoginja

  1.  

Četvrtak

7.4.2016.

Svjetski dan zdravlja

Preventivne aktivnosti za 7. razrede

Razrednici 7.-ih razreda i pedagoginja

  1.  

Srijeda

13.4.2016.

13.20 sati

Max traži zvijezdu

Petra Stojko, prof.

  1.  

Petak

8.4.2016.

Međuškolsko natjecanje za

5. i 6. razrede odbojka/Ž

Damir Fotak, prof.

  1.  

Srijeda i četvrtak

13 i 14.4.2016.

12.00 – 16.00

Testiranje djece za upis u 1.razred osnovne škole

Pedagoginja i učitelji 4.-ih razreda

  1.  

Utorak

19.4.2016.

 18.00 sati

 

Kampanja za upis u 1.razred srednje škole

 

Razrednici 8.razreda

Upravni odjel za prosvjetu, kulturu i sport

Osnovna škola Petrijanec

  1.  

Petak

22.4.2016.

11.00 sati

Škole za Afriku

Projektne aktivnosti

Učitelji i učenici od 1.-8.raz.

Vijeće učenika

  1.  

Petak

29.4.2016.

Svjetski dan plesa

eTwinning

Učiteljica Mihaela Novak, svi učenici PŠ Svibovec Podravski i OŠ Koprivnica

OŽUJAK  2016.

 

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

01.

2.3.2016.

11.40 sati

SISTEMATSKI PREGLED

za učenike 5.b

HZZJZ

Liječnica školske medicine

02.

2.3.2016.

Županijsko natjecanje NJEMAČKI JEZIK

(VII. OŠ Varaždin)

Učiteljice njemačkog jezika

03.

3.3.2016.

11.40 sati

SISTEMATSKI PREGLED

za učenike 5.a

HZZJZ

Liječnica školske medicine

04.

4.3.2016.

Županijsko natjecanje HRVATSKI JEZIK

(Lepoglava)

Učiteljica hrvatskog jezika

05.

7.3.2016.

Županijsko natjecanje POVIJEST

(VI. OŠ Varaždin)

Učiteljica povijesti

06.

9.3.2016.

11.40 sati

SISTEMATSKI PREGLED

za učenike 5.c

HZZJZ

Liječnica školske medicine

07.

9.3.2016.

12.30 sati

RAZREDNO VIJEĆE 1. – 4. r.

Razrednici 1. – 4. r., ravnateljica

08.

10.3.2016.

14.10 sati

RAZREDNO VIJEĆE 5. – 8. razreda

Razrednici 5. – 8.r., ravnateljica

09.

11.3.2016.

Županijsko natjecanje KEMIJA

(Ivanec)

Učiteljica kemije

10.

15.3.2016.

6. i 7. sat

VIJEĆE UČENIKA

Pedagoginja

11.

17.3.2016.

14.10 sati

UČITELJSKO VIJEĆE

(učionica 2.d)

Svi učitelji, ravnateljica, pedagoginja

12.

18.3.2016.

Županijsko natjecanje BIOLOGIJA

(Petrijanec)

Učiteljica biologije

13.

21.3.- 25.3.2016.

Proljetni odmor učenika

Ravnateljica

14.

28.3.2016.

Uskrsni ponedjeljak BLAGDAN

RH

 

VELJAČA 2016.

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

01.

2.2.2016.

13.00 sati

Školska razina natjecanja – NJEMAČKI JEZIK

Učitelji mentori

02.

3.2.2016.

14.00 – 18.00 sati

NAGLO NASTUPAJUĆE BOLESTI – program za edukaciju iz pružanja prve pomoći

GDCK Varaždin

03.

4.2.2016.

Školska razina natjecanja – HRVATSKI JEZIK

Učitelji mentori

04.

8.2.2016.

13.00 sati

Školska razina natjecanja - POVIJEST

Učitelji mentori

05.

9.2.2016.

9.00 sati

LIDRANO – OŠ Vidovec

Učitelji mentori

06.

10.2.2016.

9.00 sati

FUTSAL – djevojčice

ARENA Varaždin

Damir Fotak

07.

11.2.2016.

13.00 sati

Školska razina natjecanja - KEMIJA

Janja Venchiarutti

08.

9. - 12.2.2016.

Školska razina natjecanja Mladih tehničara

Vjekoslav Kolar

09.

16.2.2016.

9.00 sati

Županijsko natjecanje RUKOMET

ARENA Varaždin

Učitelji mentori

10.

17.2.2016.

6. i 7. sat

VIJEĆE UČENIKA

Pedagoginja

11.

18.2.2016.

Školska razina natjecanja - BIOLOGIJA

Učiteljica mentorica

12.

22.2.2016.

Međužupanijska razina natjecanja GIMNASTIKA

OŠ Sračinec (domaćini)

Damir Fotak

13.

23.2.2016.

10.00 sati

Županijska razina natjecanja MATEMATIKA

IV. OŠ Varaždin

Učiteljice mentorice

14.

24.2.2016.

10.00 sati

Županijska razina natjecanja ENGLESKI JEZIK

OŠ Beletinec

Učiteljice mentorice

15.

24.2.2016.

17.00 sati

VIJEĆE RODITELJA

Ravnateljica

16.

25.2.2016.

Županijska razina natjecanja FIZIKA

I. OŠ Varaždin

Miroslav Žemlić

17.

26.2.2016.

Županijska razina natjecanja LIKOVNA KULTURA

I. OŠ Varaždin

Ana Šoštarić

18.

29.2.2016.

10.00 sati

Županijska razina natjecanja GEOGRAFIJA

V. OŠ Varaždin

Luka Radojević

SIJEČANJ 2016.

 

 

 

 

STUDENI  2015.

 

 

 

 

LISTOPAD 2015.

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

01.

01.10.2015.

Vijeće učenika - sastanak

Voditeljica Vijeća - pedagoginja

02.

5.-6.10.2015.

8. razredi-realizacija projekta

„Posjeta Vukovaru osmih razreda“

Razrednici 8. razreda,

Učiteljica povijesti Margareta Skuhala Juričić

03.

08.10.2015.

 

Dan neovisnosti RH

(nenastavni dan)

Vijeće učenika, učitelji,razrednici, svi učenici

04.

19. – 23.10.

2015.

Tjedan kreativnih ruku

Svi učenici, učitelji i djelatnici škole

05.

16.10.2015.

Dani kruha -Dani zahvalnosti za plodove zemlje

Svi učenici, učitelji i djelatnici škole

VJEROUČITELJI

06.

17.10.2015.

ŽUPANIJSKA SMOTRA:

Dani kruha -Dani zahvalnosti za plodove zemlje

Ravnateljica, Učenička zadruga Zvir

07.

19.10.2015.

14.10 sati

         Razredno vijeće  5. – 8. razredi

Predmetni učitelji

08.

20.10.2015.

12.40 sati

Razredno vijeće 1. – 4. razredi             

Učitelji razredne nastave i predmetni učitelji

09.

20.10.2015.

                 Svjetski dan jabuke

Svi učenici, razrednici,

Vijeće učenika

10.

22.10.2015.

1.razredi

PREDAVANJE: Pranju ruku

Patronažna sestra

Biserka Kocijan

11.

 

31.10.2015.

Svjetski dan štednje

Svi učenici, učitelji i djelatnici škole

 

RUJAN 2015.

 

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

01.

1.9.2015.

9.00 sati

Sastanak tima za Odgoj i obrazovanje za održivi razvoj

Snježana Žiher-Štrbo (predsjednica), učitelji članovi, stručni suradnik, ravnateljica

02.

1.9.2015.

10.00 sati

Sastanak tima za Kvalitetu škole

Melita Jeremić (predsjednica), učitelji članovi, ravnateljica

03.

2.9.2015.

9.00 sati

Sastanak tima za Školski preventivni program

Melita Jeremić (predsjednica), učitelji članovi

04.

7.9.2015.

8.00, 9.00 i 10.00 sati

Svečani početak školske godine 2014./2015.

Svečana priredba za prvašiće

Doček učenika od 2. do 8. razreda

Svi učitelji, ravnateljica, stručni suradnik, roditelji

05.

10.9.2015.

3.sat

Obilježavanje Hrvatskog olimpijskog dana

Formacija u dvorištu škole

Predstavljanje karate kluba i KK u dvorani

Svi učenici, svi učitelji

06.

15.9.2015.

17.00 sati

Zajednički roditeljski sastanak učenika 5.-ih razreda

Predstavljanje roditeljima

Razrednici 5.-ih razreda, svi učitelji koji predaju u 5.-im razredima, ravnateljica, stručni suradnik, roditelji

7.

22.9.2015.

14.10 sati

Učiteljsko vijeće

Svi učitelji

8.

23.09.2015.

Vijeće roditelja

Ravnateljica, roditelji

9.

24.09.2015.

7.00 sati

Školski odbor

 Usvajanje Godišnjeg plana i programa rada škole i Školskog kurikuluma

Članovi školskog odbora

10.

24.9.2015.

17.00 sati

Obilježavanje Dana općine

Dječji dan – nastup učenika u Domu kulture

Svi učenici, svi učitelji, učenici uključeni u program za Dan općine

11.

29.9.2015.

Dan općine

Slobodni dan

Svi djelatnici škole

 

 

 

 

 

LIPANJ

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

01.

8.6.2015.

8.00 sati

CIJEPLJENJE 6.-ih razreda

SASTANAK POVJERENSTVA za utvrđivanje primjerenog programa školovanja

Školska medicina

02.

9.6.2015.

2.sat

e Twinning između 1.a i Odgojno-obrazovne skupine 6 Centra za odgoj i obrazovanje Tomislav Špoljar

Milena Bogdanović

Renata Kos

03.

9.6.2015.

Matična škola

12.00 DO 14.00

UPISI U 1. RAZRED OSNOVNE ŠKOLE

Pedagoginja

04.

10.6.2015.

Matična škola

16.00 do 17.00

Područna škola

10.00 do 11.00 te od

15.30 do 16.30

 

UPISI U 1. RAZRED OSNOVNE ŠKOLE

 

Pedagoginja

05.

10.6.2015.

14.10 sati

Sjednica razrednog vijeća

za učenike od 5. do 8. razreda

Ravnateljica

06.

11.6.2015.

12.30 sati

Sjednica razrednog vijeća

za učenike od 1. do 4. razreda

Ravnateljica

07.

15.6.2015.

IZLETI

Svi učitelji

08.

16.6.2015.

Razmjena udžbenika

 

 

SJEDNICA UČITELJSKOG VIJEĆA     (11.00 sati)

Ravnateljica, svi učitelji, knjižničarka

 

Ravnateljica, svi učitelji

09.

23. -30.6.2015.

Dopunska nastava

Učitelji predmetne nastave

10.

30.6.2015.

 

9.00 sati

10.00 sati

11.00 sati

Podjela svjedodžbi

 

1. – 4. razredi

5. – 7. razredi

8. razredi

Ravnateljica, pedagoginja, razrednici

11.

30.6.2015.

12.30 sati

SJEDNICA UČITELJSKOG VIJEĆA

Ravnateljica

 

 

SVIBANJ

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

01.

4.5.2015.

11.40 sati

Sastanak TIMA ZA ŠKOLSKI PREVENTIVNI PROGRAM

Pedagoginja

02.

7.5.2015.

12.30 sati

Sastanak TIMA ZA KVALITETU ŠKOLE

Ravnateljica, pedagoginja

03.

11. – 14.5.2015.

Državno natjecanje iz FIZIKE u Trogiru

Miroslav Žemlić

04.

15.5.2015.

19.00 sati

MAX TRAŽI ZVIJEZDU

– natjecanje u OŠ Cestica

Petra Stojko

05.

18. – 22.5 2015.

Škola plivanja za učenike 3.-ih razreda

 

Učitelji razrednici

(Kelemenić, Mendaš, Auker, Rodeš)

06.

19.5.2015.

13.15 sati

Zrinski i Frankopani

– predavanje za učenike koji idu na izlet u Austriju

(u blagovaoni)

Margareta Skuhala Juričić

07.

20.5.2015.

13.20 sati

VIJEĆE UČENIKA

Pedagoginja

08.

20.5.2015.

17.00 sati

VIJEĆE RODITELJA

Ravnateljica

09.

29.5.2015.

DAN ŠKOLE

Ravnateljica, pedagoginja, svi učitelji i učenici škole

 

 

 

TRAVANJ

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

01.

8., 9. i 10.4.2015.

od 12.00 sati

UTVRĐIVANJE PSIHOFIZIČKIH SPOSOBNOSTI DJECE PRI UPISU U

1. RAZRED

Učiteljice i pedagoginja

02.

15.4.2015.

Sastanak Tima za održivi razvoj

Snježana Žiher-Štrbo

03.

20.4.2015.

14.10 sati

UČITELJSKO VIJEĆE

Ravnateljica

04.

22.4.2015.

Dan planeta Zemlje

PROJEKT TIKVA

Ravnateljica, pedagoginja, svi učitelji, učenici

05.

29.4.2015.

Vijeće učenika

Pedagoginja

 

 

OŽUJAK

 

 

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

01.

3.3.2015.

Županijsko natjecanje NJEMAČKI JEZIK

Učitelji njemačkog jezika

02.

4.3.2015.

SISTEMATSKI PREGLED

za učenike 5.b i 5.c razreda

HZZJZ

03.

5.3.2015.

Dan matematike

Učitelji matematike, pedagoginja

04.

12.3.2015.

Županijsko natjecanje KEMIJA

Učiteljica kemije

05.

12. i 13.3.2015.

Dan pokreta prijatelja Lijepa naša

AKCIJA SAKUPLJANJA PAPIRA

Svi učitelji i učenici škole

06.

17.3.2015.

18.00 sati

Kampanja za upis u srednje škole

u OŠ Petrijanec

Varaždinska županija,

OŠ Petrijanec

07.

18.3.2015.

Županijsko natjecanje BIOLOGIJA

Učiteljica biologije

08.

20.3.2015.

Međunarodni dan sreće i

Svjetski dan pripovijedanja

Svi učitelji i učenici

09.

23.3.2015.

Svjetski meteorološki dan

Predavanje za učenike

Posjet Hidroelektrani VŽ

Svi učitelji,

učenici 5.-8.r.

3. i 4. razredi

10.

24.3.2015.

12.30 sati

Razredno vijeće 1. – 4. razredi

Razrednici 1. – 4. Razreda, ravnateljica, pedagoginja

11.

25.3.2015.

Razredno vijeće 5. – 8. razreda

Razrednici 5. – 8. razreda, ravnateljica, pedagoginja

12.

27.3.2015.

Svjetski dan kazališta

Razrednici 5. – 8. razreda

13.

30.3.2015.

Početak proljetnog odmora učenika

Ravnateljica

 

 

VELJAČA

 

školska godina 2014./2015.

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

01.

3.2.2015.

Školska razina natjecanja – NJEMAČKI JEZIK

Učitelji mentori

02.

4.2.2015.

Školska razina natjecanja – HRVATSKI JEZIK

Učitelji mentori

03.

5.2.2015.

Školska razina natjecanja - POVIJEST

Učitelji mentori

04.

6.2.2015.

Izložba radova učenika OŠ Sračinec u Domu kulture u Sračincu „Fašnik“

Općina Sračinec

05.

7.2.2015.

14.00 sati

Sudjelovanje učenika OŠ Sračinec u Međunarodnoj fašničkoj povorci

Općina Sračine

06.

11.2.2015.

14.10 sati

UČITELJSKO VIJEĆE

Ravnateljica

07.

12.2.2015.

Školska razina natjecanja - KEMIJA

Učitelji mentori

08.

13.2.2015.

veliki odmori

Obilježavanje Valentinova – prodaja radova Učeničke zadruge ZVIR

Zadruga ZVIR

09.

18.2.2015.

Školska razina natjecanja - BIOLOGIJA

Učitelji mentori

10.

26.2.2015.

6. sat

VIJEĆE UČENIKA

Pedagoginja

 

 

 

SIJEČANJ

 

školska godina 2014./2015.

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

01.

15.01.2015.

13.20 sati

Sastanak tima za Kvalitetu škole

Pedagoginja

02.

20.-21.01.2015.

Školska razina natjecanja - LiDraNo

Učitelji mentori

03.

21.01.2015.

Školska razina natjecanja – informatika INFOKUP

Učitelji mentori

04.

22.01.2015.

Školska razina natjecanja – engleski jezik

Učitelji mentori

05.

26.01.2015.

11.40 sati

Sastanak tima za Školski preventivni program

Pedagoginja

06.

27.01.2015.

Školska razina natjecanja - geografija

Učitelji mentori

07.

28.01.2015.

Školska razina natjecanja - fizika

Učitelji mentori

08.

29.01.2015.

Školska razina natjecanja - matematika

Učitelji mentori

09.

30.01.2015.

Školska razina natjecanja – LIK 2015. Vizualne umjetnosti i dizajn

Učitelji mentori

10.

30.01.2015.

6. sat (12.30)

Vijeće učenika

Pedagoginja

 

 

 

PROSINAC

školska godina 2014./2015.

 

 

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

01.

03.12.2014.

Roditeljski sastanak za roditelje učenika     5. –ih razreda

„Nasilje na internetu“

16.30 sati

Policijska uprava Varaždin,

Razrednici 5.-ih razreda

02.

04.12.2014.

Generalna proba za Nikolinje 12.30 sati

Ravnateljica, svi sudionici u programu

03.

05.12.2014.

Doček Sv. Nikole – priredba u školsko-sportskoj dvorani

17.00 sati

Ravnateljica, pedagoginja, svi učenici, razrednici, svi učitelji i djelatnici škole

04.

09.12.2014.

Predavanje za 7. i 8. razrede: Katastrofe

Crveni križ Varaždinske županije

05.

09.12.2014.

Suradnja s udrugom Benedikt – izrada božićnih ukrasa

(11.40 sati)

Područna škola Svibovec Podravski

06.

10.12.2014.

Vijeće učenika

6. sat (12.30 sati)

Pedagoginja

07.

12.12.2014.

Posjet odgojno obrazovne skupine 1 iz Centra za odgoj i obrazovanje „Tomislav Špoljar“ 1.a razredu (3. sat)

CZOO Tomislav Špoljar, Milena Bogdanović, pedagoginja

08.

13.12.2014.

Natjecanje u pjevanju božićnih pjesama

(Dom kulture u Sračincu) 15.00 sati

Udruga Preslica

09.

15.12.2014.

Međuškolsko natjecanje u rukometu

Osnovna škola Sračinec (kao domaćin),

Učitelji TZK

10.

18.12.2014.

Razredno vijeće od 1. do 4. razreda

(12.30 sati)

Ravnateljica, pedagoginja, svi razrednici 1. – 4. r.

11.

22.12.2014.

Razredno vijeće od 5. do 8. razreda

(14.10 sati)

Ravnateljica, pedagoginja, svi razrednici 5. – 8. r., predmetni učitelji

12.

21. – 22.12.2014.

Humanitarna akcija „Prijatelj prijatelju“

Svi učenici, svi učitelji i djelatnici škole

13.

23.12.2014.

Učiteljsko vijeće

(12.30 sati)

Ravnateljica, pedagoginja, svi učitelji

14.

23.12.2014.

Sastanak Tima za školski preventivni program (iza učiteljskog)

Članovi tima, pedagoginja

 

 

STUDENI

školska godina 2014./2015.

 

 

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

01.

01.11.2014.g.

Svi sveti

Blagdani RH

02.

02.11.2014.g.

Dan spomena na mrtve

03.

03.11.2014.g.

RAZREDNO VIJEĆE

5. – 8. Razredi (14.10 sati)

Ravnateljica,

svi učitelji predmetne nastave, stručni suradnici

04.

03.11.2014.g.

Izložba: 1. svjetski rat

(15.00 sati)

Margareta Skuhala Juričić i Nataša Mihinjač

05.

11.11.2014.g.

SHEMA ŠKOLSKOG VOĆA

– predavanje za učenike:

08.45 PŠ Svibovec Podravski

09.50 MŠ prvi i drugi razredi

10.50 treći i četvrti razredi

Ministarstvo poljoprivrede

Ministarstvo zdravlja

Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta

06.

12.11.2014.g.

SHEMA ŠKOLSKOG VOĆA

– predavanje za učenike:

11.40 MŠ peti i šesti razredi

12.30 MŠ sedmi i osmi razredi

07.

13.11.2014.g.

PREVENTIVNI PROJEKT

Nasilje na internetu – cyberbullying

(za pete razrede)

Ministarstvo unutarnjih poslova

08.

13.11.2014.g.

Svjetski dan ljubaznosti

Pedagoginja

09.

19.11.2014.g.

 

Svjetski dan prevencije nasilja nad djecom

 

Pedagoginja

10.

21.11.2014.g.

PREVENTIVNI PROJEKT

„Zdrav za pet“

(za učenike osmih razreda)

Upravni odjel za prosvjetu kulturu i sport

11.

26.11.2014.g.

DAN HRVATSKOG KAZALIŠTA

Terenska nastava u Zagreb

(Kazalište Trešnja: VIS životinja)

Svi učitelji i učenici od 5. do 8. razreda

12.

28.11.2014.g.

VIJEĆE UČENIKA

(7. sat)

Pedagoginja

 

 

 

LISTOPAD

školska godina 2014./2015.

 

 

REDNI

BROJ

DATUM

I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI

AKTIVNOSTI

01.

02.10.2014.

Međunarodni dan nenasilja – radionice za učenike na SRO, PPT u holu škole, plakati…

Razrednici

Pedagoginja

02.

03.10.2014.

Vijeće učenika - sastanak

Voditeljica Vijeća - pedagoginja

03.

6. – 10.10.

2014.

DJEČJI TJEDAN

Pričanje bajki

Knjižničarka

Učitelji hrvatskog jezika

Razrednici

04.

06.10.2014.

Razredno vijeće 5. – 8. razredi             (14.10 sati)

Učitelji, razrednici

05.

07.10.2014.

Dan učitelja – stručna ekskurzija učitelja

Učitelji i djelatnici škole

06.

08.10.2014.

Dan neovisnosti RH

(nenastavni dan)

Svi učenici, učitelji i djelatnici škole

07.

09.10.2014.

Razredno vijeće 1. – 4. razredi             (12.30 sati)

 

08.

16.10.2014.

Svjetski dan hrane

Voditeljica projekta Ekološki otisak

Pedagoginja

Učitelji, razrednici

09.

17.10.2014.

Dan kruha i zahvalnosti za plodove zemlje

Svi učenici, učitelji i djelatnici škole

10.

18.10.2014.

Županijska smotra Dani kruha – zahvalnosti za plodove zemlje 2014.

Članovi učeničke zadruge ZVIR

11.

20.10.2014.

Svjetski dan jabuke

Svi učenici, razrednici, kuharice

12.

27.10.2014.

Međunarodni dan školske knjižnice

Knjižničarka, pedagoginja, učitelji hrvatskog jezika

13.

28.10.2014.

Sadnja ARONIJE u Područnoj školi u Svibovcu Podravskom

Svi učenici, učitelji i kuharica

14.

31.10.2014.

Svjetski dan štednje

Svi učenici, učitelji i djelatnici škole

 

RUJAN

školska godina 2014./2015.

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

01.

1.9.2014.

9.00 sati

Sastanak tima za Odgoj i obrazovanje za održivi razvoj

Snježana Žiher-Štrbo (predsjednica), učitelji članovi, stručni suradnik, ravnateljica

02.

3.9.2014.

9.00 sati

Sastanak tima za Školski preventivni program

Melita Jeremić (predsjednica), učitelji članovi

03.

4.9.2014.

9.00 sati

Sastanak tima za Kvalitetu škole

Melita Jeremić (predsjednica), učitelji članovi, ravnateljica

04.

8.9.2014.

8.00, 9.00 i 10.00 sati

Svečani početak školske godine 2014./2015.

Svečana priredba za prvašiće

Doček učenika od 2. do 8. razreda

Svi učitelji, ravnateljica, stručni suradnik, roditelji

05.

10.9.2014.

3.sat

Obilježavanje Hrvatskog olimpijskog dana

Formacija u dvorištu škole

Predstavljanje karate kluba u dvorani

Svi učenici, svi učitelji

06.

10.09.2014.

17.00 sati

Vijeće roditelja

Ravnateljica

06.

11.9.2014.

17.00 sati

Zajednički roditeljski sastanak učenika 5.-ih razreda

Predstavljanje roditeljima

Razrednici 5.-ih razreda, svi učitelji koji predaju u 5.-im razredima, ravnateljica, stručni suradnik, roditelji

07.

12.9.2014.

Usvajanje Kurikuluma škole za 2014./2015. škol. god.

Učiteljsko vijeće,

Školski odbor

 

08.

16.9.2014.

2.sat

Obilježavanje Međunarodnog dana zaštite ozonskog omotača

Sadnja drveća u dvorištu škole

Učenici 1.-ih razreda, svi učenici, svi učitelji škole

09.

22.9.2014.

Obilježavanje Europskog dana bez automobila

Svi učenici, svi djelatnici škole

10.

23.9.2014.

14.10 sati

Učiteljsko vijeće

Svi učitelji

11.

25.9.2014.

18.00 sati

Obilježavanje Dana općine

Dječji dan – nastup učenika u Domu kulture

Svi učenici, svi učitelji, učenici uključeni u program za Dan općine

12.

29.9.2014.

Dan općine

Slobodni dan

Svi djelatnici škole

13.

30.9.2014.

Usvajanje Godišnjeg plana i programa rada škole

Svi učitelji

 

 

 

 

 

**************************************************************************

 

LIPANJ

 

 

  •  04.06.2014.g. – Povijesna grupa – terenska nastava u Varaždinu

 

  •  05.06.2014.g. – Završna priredba Ekološkog otiska – obilježavanje Svjetskog dana zaštite čovjekove okoline (9.50 za uč. 1. – 4. r.; 11.40 za uč. 5. – 8. r.) 

 

  • 09.06.2014.g. – Razredno vijeće od 5. do 8. razreda (14.10 sati)

 

  • 10.06.2014.g. od 16.00 do 17.00 upisi djece u 1. razred osnovne škole

 

  •  10. – 14.06.2014.g. – Maturalno putovanje 7.-ih razreda (Murter)

 

  •  11.06.2014.g. – Razredno vijeće od 1. do 4. razreda (12.30 sati)

 

  •  12.06.2014.g. – Izleti učenika (1. – 8. razredi)

 

  •  16. 06.2014.g. – Učiteljsko vijeće (9.00 sati)

 

  •  17.06.2014.g. - Izlet učitelja

 

  •  26 i 27.06.2014.g. – Popravni ispiti (26.6. pismeni, 27.6. usmeni)

 

  •  30.06.2014.g. – Podjela Svjedodžbi

 

 

 

 

 

 

SVIBANJ

 

  • 07.05.2014.g. – Vijeće učenika

 

  •  09.05.2014.g. – Radionice Crvenog križa – ovisnosti (za 7. razrede)

 

  •  10.05.2014.g. – Biciklijada u Sračincu za djecu i roditelje povodom Dana obitelji

 

  •  14.05.2014.g. – Kodeks ponašanja na vodi – predavanje za 3. razrede (učitelj TZK Dejan Mašić)

 

  •  15.05.2014.g. – Međunarodni dan obitelji – radionice na SRO

 

  •  15.05.2014.g. – audicija: Lov na talente

 

  •  16.05.2014.g. – izlet u Austriju (zainteresirani učenici)

 

  •  19. – 24.05.2014.g. – Škola plivanja za 3. razrede

 

  •  21.05.2014.g. u 8.00 sati – Ispitivanje Nacionalnog centra za vanjsko vrednovanje obrazovanja – Zdravstveni odgoj (3.a,b; 5.b,c; 7.a,b)

 

  •  23.05.2014.g. – Max traži zvijezdu (OŠ Cestica)

 

  •  27.05.2014.g. u 10.00 sati 4.raz. posjet kazalištu - Kraljević i prosjak

 

  •   28.05.2014.g. u 10.00 sati – 1., 2. i 3.raz. posjet kazalištu – I ti ljubav nekom daj

 

  •  30.05.2014.g. – Dan škole: odlazak u prirodu

 

 

 

 

TRAVANJ

 

  • 1.4.2014. DEBATA – 12.30 sati

 

  •  3.4.2014. RAZREDNO VIJEĆE   1. – 4. r.  12.40 sati

 

  •  4.4.2014. AUDICIJA Max traži zvijezdu – 11.40 sati

 

  •  8.4.2014. PRODAJA UČENIČKE ZADRUGE

 

  •  9.4.2014. SMOTRA GLAZBENOG STVARALAŠTVA

 

  •  9.4.2014. RAZREDNO VIJEĆE   5. – 8. r. 14.15 sati

 

  •  10.4.2014. UČITELJSKO VIJEĆE  14.15 sati

 

  •  9.-12.4.2014. DRŽAVNO NATJECANJE IZ KEMIJE

 

  •  22.-24.4.2014. DRŽAVNO NATJECANJE IZ GIMNASTIKE

 

  •  28.4.2014. VIJEĆE UČENIKA (6. sat)

 

 

 

 

OŽUJAK

 

  • 6.3.2014. – županijsko natjecanje iz Geografije

 

  •  7.3.2014. – obilježavanje Dana žena – prezentacija za učenike od strane učenika

 

  •  13.3.2014. – županijsko natjecanje iz Kemije

 

  •  14.3.2014. – županijsko natjecanje iz Biologije

 

  •  19. i 20.3.2014. – Utvrđivanje psihofizičkih sposobnosti djece pri upisu u 1. razred

 

  •  21.3.2014. – Integrirani dan – VODE – pokusi s vodom u   holu škole, izložba plakata/radova o zaštiti okoliša

 

  • 25.03. - Međunarodni dan kazališta – odlazak učenika 5.-8. razred u Zagreb u Kazalište Trešnja; posjet Tehničkom muzeju (6.-8. razredi) i Etnografskom muzeju (5.razredi); u povratku iz Zagreba: Kampanja - upisi u srednje škole (OŠ Petrijanec 18.00 sati)

 

  •  28.3.2014. 6. sat – Vijeće učenika

 

 

 

 

V E LJ A Č A

 

 

  • 04.02.2014. – školsko natjecanje NJEMAČKI JEZIK

 

  • 05.02.2014. – školsko natjecanje HRVATSKI JEZIK

 

  • 06.02.2014. – školsko natjecanje POVIJEST

 

  • 07.02.2014. – školsko natjecanje GEOGRAFIJA

 

  • 11.-14.02.     – školsko natjecanje TEHNIČKA KULT.

 

  • 12.02.2014. – školsko natjecanje KEMIJA

 

  • 12.02.2014. – UČITELJSKO VIJEĆE (14.15 sati)

 

  • 14.02.2014. – školsko natjecanje BIOLOGIJA

 

  • 14.02.2014. – NAJLJEPŠE LJUBAVNO PISMO – proglašenje pobjednika

 

  • 19.02.2014. – VIJEĆE UČENIKA (6.sat)

 

  • 24.02.2014. – PRIPREMA ZDRAVIH OBROKA

     

 

 

SIJEČANJ

 

  • 16.01.2014. sastanak tima za Kvalitetu škole 

 

  • 20.01.2014. općinsko natjecanje LIDRANO (Vinica)

 

  • 21.01.2014. školsko natjecanje Informatika

 

  • 22.01.2014. školsko natjecanje Engleski jezik

 

  • 23.01.2014. školsko natjecanje Fizika

 

  • 23.01.2014. peti sastanak Vijeća učenika (12.30)

 

  • 27.01.2014. školsko natjecanje Matematika

 

  • 30.01.2014. sastanak tima za Školski preventivni program

 

 

 

PROSINAC

01.12.2013.g. DAN BORBE PROTIV AIDS-a

 

04.12.2013.g. VIJEĆE UČENIKA (6. sat- 12.30)

 

06.12.2013.g. NIKOLINJE – priredba (17.00 sati)

 

 09. – 19.12.2013.g. HUMANITARNA AKCIJA „PRIJATELJ PRIJATELJU“:                                                

                  od 9. do 13.12.2013.g.  prikupljanje hrane                                    

 od 16. do 19.12.2013.g.   darivanje prikupljene hrane potrebitima

 

12.12.2013.g. SHEMA ŠKOLSKOG VOĆA:

predavanje za učenike 1. razreda (2.sat),          

 predavanje za učenike 1. – 4. razreda PŠ Svibovec P. (3.sat)

 

12.12.2013.g. GASTRO SHOW – BAKINA KUHINJA

 

 19.12.2013.g. UČITELJSKO VIJEĆE

 

 

 

STUDENI

Plan aktivnosti:

4. – 8.11.2013.g.

Ekološki otisak: praćenje načina dolaska u školu (pješke, biciklom, automobilom)              

( svaki razred će dobiti tablicu za praćenje tijekom tjedna)

 

6.11.2013.g. u 12.30 sati

Vijeće učenika: Strategije i vještine učenja (učenje bez stresa)

 

7.11.2013.g. u 13.20 sati

Književni susret: Snežana Liber

 

8.11.2013.g. u 12.30 sati

Predavanje za osme razrede: Zdrav za 5

(Maša Milković ZZJZ Varaždin i Mario Medenjak PU Varaždin)

 

12.11.2013.g. u 08.00 sati

Provedba projekta Centra za vanjsko vrednovanje: Zdravstveni odgoj

(3.a,b;   5.b,c;   7.a,b)

 

13.11.2013.g.

Svjetski dan ljubaznosti

Međuopćinsko natjecanje u nogometu

 

19.11.2013.g.

RAZREDNA VIJEĆA

12.45 sati – 1. – 4. razredi

14.15 sati – 5. – 8. razredi

 

27.11.2013.g. 12.30 sati

Vijeće učenika: Nenasilno rješavanje sukoba        

 

            

 

LISTOPAD

 

PLAN AKTIVNOSTI ZA LISTOPAD

 

01.  MEĐUNARODNI DAN NENASILJA 2.10.2013.                  

      (Petak, 4.10.2013. – predavanje za osme razrede: 2. sat 8.B, 4. sat  

       8.A, PON 3. sat 8.C ) (pedagoginja)

02. DJEČJI TJEDAN 7. – 11.10.2013.

        - sat tradicijske kulture – gost Darko Auker (folklor)

    03.  SASTANAK TIMA ZA ŠKOLSKI PREVENTIVNI PROGRAM

       Obrada rezultata anketnog upitnika provedenog među 6., 7. i 8. 

       razredima na SRO - četvrtak, 10.10.2013.g. 1. i 2. sat, 17.10.2013.g. 2. sat, 24.10.2013.g. 2. sat

04.  DAN KRUHA I ZAHVALNOSTI ZA PLODOVE ZEMLJE 18.10.2013.g.

        školska dvorana – obilježavanje

05.  2. sastanak VIJEĆA UČENIKA utorak, 22.10.2013. 6. sat

        Tema: radionice POTREBE I KAKO IH ZADOVOLJAVAMO

07.  SVJETSKI DAN ŠTEDNJE 31.10.2013.g.

       „Ekološki otisak“ – akcija na razini cijele škole – prikupljanje starog papira       

 

 

 

RUJAN

PLAN  AKTIVNOSTI

 

  •     2. rujna 2013.g.  Početak nastavne godine 2013./2014. – 11.00     

        sati svečana priredba za učenike 1. razreda

  •    10. rujna 2013.g. 3. sat – obilježavanje Hrvatskog olimpijskog dana

 

  •    14. Rujna 2013. – Svjetski dan Prve pomoći – aktivnosti za 1. razrede

 

  •    16. rujna 2013.g. – obilježavanje Međunarodnog dana       

       zaštite ozona

  •    20. rujna 2013.g. – radionice nenasilja – obilježavanje   

       Međunarodnog dana mira

  •    29. rujna 2013. – Dan općine Sračinec – sudjelovanje učenika u  

       kulturno-umjetničkom programu

 

**********************************************************************

 

POČETAK NASTAVNE GODINE 2013./2014.

2. rujna 2013.g.

u 8.00 sati započinje nastava za učenike od 2. do 8. razreda      ( 3 školska sata )

u 11.00 sati započinje svečana priredba za učenike 1. razreda -   u školskoj športskoj dvorani

 

 

 

 

UPISI U 1. RAZRED ZA ŠKOLSKU GODINU 2013./2014.

Pozivamo sve roditelje čija su djeca pristupila utvrđivanju psihofizičkih sposobnosti da dođu na

upis djeteta u 1. razred

U ponedjeljak, 10.06.2013.g. od 12.00 do 14.00 sati

u utorak, 11.06.2013.g. od 08.00 do 11.00 sati te

u četvrtak, 13.06.2013.g. od 14.00 do 16.00 sati.

 

Sa sobom ponijeti rodni list, OIB i JMBG ukoliko to niste predali prilikom dolaska na testiranje.

Upisu ne moraju pristupiti ona djeca za koju je Stručno povjerenstvo donijelo odluku o odgodi upisa.

Za upis se javite pedagoginji škole.

 

**************************************************************************

VIJEĆE UČENIKA

sastanak

utorak, 11.06.2013.g. u 12.30 sati

*************************************************************************************

 

TRAVANJ

rezerviran za terensku nastavu

U tjednu od 22. do 26. travnja 2013.g. učenje će se odvijati pretežito na terenu, a cilj takve vrste nastave bit će obilježavanje Dana planeta Zemlje. Naši će učenici izaći iz učionica i učiti na terenu kroz posjete lokacijama na kojima neposrednim putem uče o vodi, zemlji, očuvanju okoliša, snazi prirode, resursima oko nas i sl.

U petak, 26.04.2013.g. u školskoj dvorani održat će se prezentacija svega onog što ćemo raditi kroz cijeli tjedan, a sve to ćemo začiniti i eko-kvizom u kojem će sudjelovati i gosti OŠ Krnjak koji nam toga dana dolaze u posjet.

 

PLAN AKTIVNOSTI

PONEDJELJAK, 22.04.2013.g. 

  • učenici 5.-ih razreda idu u plastenik obitelji Jagić u Sračincu u 08.00 sati ujutro ( Vrtna 76, Sračinec )
  • učenici Područne škole Svibovec Podravski idu na terensku nastavu na Dravu  ( pješke ) od 08.00 sati

 

UTORAK, 23.04.2013.g.

  • učenici osmih razreda idu u posjet Općini i načelniku Božidaru Novoselcu te u posjet „Preslicama“ u podrumu općine i Crkvi sv. Mihaela ( 08.00 sati ).
  • Učenici sedmih razreda sadit će cvijeće u tegle za razredne odjele u dvorištu škole ( 09.50 sati )

 

SRIJEDA, 24.04.2013.g.

  • Učenici prvih i drugih razreda idu pješke u posjet Lovačkom društvu Varaždin u 08.50 sati
  • Učenici trećih i četvrtih razreda idu u posjet Hidroelektrani Varaždin u tri grupe: 1. grupa: PŠ Svibovec Podravski 09.30 sati ( 3.c i 4.c ), 2. grupa 3. razredi OŠ Sračinec ( 10.15 ), 3. grupa 4. razredi OŠ Sračinec ( 11.00 )
  • Učenici 5.-ih razreda na školskom će dvorištu isprobavati makete vjetrenjače i aviona koje su radili na satu tehničke kulture ( 12.30 sati )
  • Učenici 8.b razreda idu s učiteljem geografije na upoznavanje reljefa nizinske Hrvatske – terasa rijeke Drave ( pješke u 10.50 sati do 12.25 sati )

 

ČETVRTAK, 25.04.2013.g.

  • velika akcija sakupljanja starog papira ( prije početka nastave u holu škole )
  • debata na temu „Treba ukinuti automobile“  ( u blagovaoni škole za učenike 5.-ih i  6.-ih razreda ) u 12.00 sati

 

PETAK, 26.04.2013.g.

  • doček gostiju iz OŠ Krnjak ( škola prijatelj )
  • prezentacija svih radova, svega što se događalo tijekom tjedna u školskoj dvorani u 11.00 sati
  • proglašenje pobjednika najboljeg razreda u sakupljanju starog papira
  • eko-kviz
  • scenska igra ( eko tema )
  • zajednička sadnja drveta u dvorištu škole ( s prijateljima iz OŠ Krnjak )
  • posjet Varaždinu sa gostima iz Krnjak

 

U slučaju kiše, posjet se odgađa na prvi sunčani dan.

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

U utorak, 12. veljače 2013.g. prigodnu izložba i prodaja UČENIČKE ZADRUGE "ZVIR" u holu naše škole. 

 

U utorak, 12. veljače 2013.g. ŽUPANIJSKO NATJECANJE U GIMNASTICI

- natjecanje će se održati u 10.00 sati za djevojčice, a u 11.00 sati za dječake u sportsko-školskoj dvorani OŠ Sračinec.

 

U petak, 8. veljače 2013. 5. i 6. sat članovi Vijeća učenika izrađivat će materijale kojima će se ukrasiti hodnici porukama ljubavi kako bismo obilježili MJESEC DOBRIH EMOCIJA u našoj školi.

 

U četvrtak, 7. veljače 2013.g. u 17.00 sati održat će se VIJEĆE RODITELJA.

 

 

U petak, 1. veljače 2013.g. u 09.35 sati održat će se RAZREDNO VIJEĆE 7.a razreda. 

veljača

MJESEC DOBRIH EMOCIJA

U OSNOVNOJ ŠKOLI SRAČINEC

Tražilica



Kalendar
« Lipanj 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji


Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Anketa
Što obući za maškare




Forum

Korisni linkovi
List DUGA

Dnevni tisak

Internet vijesti

Razno

Trgovine računalnom ...
 • Ve-mil
 • HgSpot
 • ZIT
 • BenComp
 • MelComp
 • EuroTrade

Država , grad , selo....


Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka




preskoči na navigaciju