Autor: Nenad Tesla, 9. 6. 2010.

SPORTSKI I RASPJEVANO 28.05.2010.g. OBILJEŽILI SMO DAN ŠKOLE

Obižlježavanje Dana škole započeli smo u jutarnjim satima najprije predstavljanjem učenika koji se u slobodno vrijeme bave različitim sportovima, a potom proglašenjem najboljih plakata na temu "SPORT I NAVIJAČI" koji su se marljivo izrađivali tijekom polugodišta.

Tako smo uživali gledajući:

MAŽORETKINJE - Mateju Plantak i Mariju Pajić

PLESAČE - Laru Šmic i Luku Hercega, Laru Vrček i Emanuela Friščića te Lidiju Miko i Karla Komesa

ODBOJKAŠICU - Gabrijelu Perhaj

NOGOMETAŠE - Ivana Novoselca i Matiju Vrčeka

HRVAČE - Valentina Levanića i Petra Premužića

GIMNASTIČARKE - Marinu Kovačević, Klaru Šprem, Anju Andrijević i Ines Šokman

te izvođače KICKBOXINGA - Leona Turščaka i Jasmina Škoranca.

Nestrpljenje koje je vladalo dvoranom u iščekivanju objave najboljih plakata prekinuli su voditelji Lucija Kovačić i Marin Šutalo pozvavši ravnateljicu škole Lidiju Valec da proglasi plakate 2.d i 7.b razreda najkreativnijima. Nagrade u obliku slatkih paketa predstavnicima pobjedničkih razreda uručio je načelnik općine Sračinec Božidar Novoselec i predsjednik Općinskog vijeća Davor Majcen.

Plakati svih 26 razrednih odjela izloženi su u prostorima školsko-sportske dvorane i još se uvijek mogu razgledati.

U drugom dijelu sportskog programa publika je strastveno bodrila ženske i muške ekipe učitelja i učenika. Najprije su se u badmintonu okušale učiteljice protiv učenica, a potom su nogomet zaigrali učitelji protiv učenika. Snege su bile podjednake jer su u badmintonu pobijedile učiteljice - konkretnije pedagoginja škole Melita Jeremić i učiteljica Jelena Palfi, a u nogometu su pobijedili ( nakon izvođenja penala ) učenici.

ČESTITAMO!

U kasno popodnevnim satima tradicionalno smo obilježili Raspjevani Sračinec - događaj koji svi učenici nestrpljivo očekuju i koji se ne propušta. Prekrasni glasovi orili su se dvoranom i s velikim oduševljenjem dočekana je ovogodišnja pobjednica KARMEN MEŽNARIĆ s pjesmom " My heart will go on ". Drugo mjesto pripalo je izvrsnoj Anji Drožđek s pjesmom " Mercy ", a treći je bio Valentino Hruškač izvodeći pjesmu " Mijenjam se ".

Čestitke svim sudionicima!!!