PROSLAVA DANA ŠKOLE 2019.

Autor: Tamara Šobak, 31. 5. 2019.

I ove smo godine Dan škole u OŠ Sračinec proslavili kroz igru i druženje učenika, učitelja i svih djelatnika škole. Za učenike su bile organizirane sportske aktivnosti i druženje uz glazbu i ples.

Učenici razredne nastave boravili su u školskoj športskoj dvorani gdje su za njih bile organizirane sportske igre i druženje uz glazbu i ples. Plesna skupina OŠ Sračinec za učenike je pripremila "Kiki ples" kojem su se pridružili i ostali učenici te je cijela dvorana zaplesala i odlično se zabavila. Nakon toga učenici su se pojedinačno ili u sklopu razreda natjecali kroz različite sportske aktivnosti.

Za učenike viših razreda organizirana  je šetnja do Područne škole Svibovec. Program proslave Dana škole za učenike viših razreda započeo je izvedbama zbora osnovne škole Sračinec, pod vodstvom učiteljice glazbene kulture Petre Škoda. Nakon toga je ravnateljica OŠ Sračinec učenicima koji su sudjelovali na natjecanju mladih matematičara "Klokan" čestitala i podijelila priznanja i nagrade. U sportskom dijelu programa učenici su na igralištu područne škole odmjeravali snage u nogometu.

Na kraju druženja učenici i djelatnici su se zasladili sladoledom i time zaokružili proslavu Dana škole.