Večer matematike

Autor: Nenad Tesla, 28. 11. 2017.

Pročitajte više o Večeri matematike ovdje....

Dragi učenici, dragi roditelji, drage bake i djedovi, susjedi i svi vi znatiželjni i željni učenja kroz zabavu!

Pozivamo vas na Večer matematike

Znamo da ste pomislili : „Što je sad ovo? Kako  matematika može biti zabavna?“

Dajte nam priliku da vas uvjerimo u to da je matematika više od zadaće i zadataka od kojih vas ponekad boli glava! Dopustite nam da vam pokažemo zabavnu stranu matematike i njezinu prisutnost u svakom trenutku našeg života!

Otkrit ćete da ste matematičari skrivenog talenta koji svakodnevno koristite, a da toga niste ni svjesni.

Otkrit ćete da je matematika čarolija, igra i zabava s pozitivnim učinkom na vaše znanje, samopouzdanje i osjećaj  osobnog zadovoljstva.

Kako?

Dođite na Večer matematike u našoj školi i zabavite se kroz brojne interaktivne radionice.

Djeco, preporučamo da povedete sa sobom mame, tate, bake, djedove i dr. jer ćete kroz suradnju bolje  razumjeti međusobne potrebe i podijeliti s roditeljima brojne izazove na potpuno originalan i zabavan način.

Večer matematike organizira Hrvatsko matematičko društvo uz potporu IRIM-a i Ministarstva znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske.