Obavijest za učenike 1. razreda – Udžbenici i drugi obrazovni materijali

Autor: Melita Jeremić, 14. 7. 2021.

Poštovani roditelji učenika 1. razreda,

kao što ste već obavješteni, SVI UDŽBENICI za 1. razred (a i za sve razrede osnovne škole) su besplatni, pa ćete ih prvog dana nastave preuzeti u školi. Udžbenici se odnose na redovne predmete (hrvatski jezik, matematiku, strani jezik i prirodu i društvo) te na izborne predmete (vjeronauk i informatiku). Za nastavu su također potrebni i drugi obrazovni materijali (DOM) koje kupujete vi, roditelji prema popisu objavljenom u prilogu. To vrijedi za sve učenike s prebivalištem u Sračincu i Svibovcu Podravskom.

RODITELJI UČENIKA S PREBIVALIŠTEM U HRAŠĆICI već su informirani o tome kako će Grad Varaždin financirati druge obrazovne materijale za sve REDOVNE predmete. Dakle, roditelji kupuju samo radne bilježnice za vjeronauk i informatiku.

Molimo roditelje da radnu bilježnicu iz stranog jezika kupe tek krajem 8. mjeseca kada će pisanim putem biti obaviješteni o tome u koji razred ide njihovo dijete i koji strani jezik će učiti.

Prvašići, vidimo se na jesen.

Priloženi dokumenti:
DOM_-_1._raz._Hrascica.docx (11.91 KB)